دانلود کتاب طبل حلبی از گونتر گراس pdf

دانلود کتاب طبل حلبی از گونتر گراس pdf ,کتاب  طبل حلبی، روان و ساده نوشته شده و نیازی نیست تا برای درک حوادث و اتفاقات انرژی زیادی مصرف کنید. خود گراس میگوید:

هرگز فکر نمیکرده که این داستان مورد توجه قرار گیرد.

گراس در این کتاب به دنبال یکی از بزرگترین فجایع جنگ جهانی دوم رفته و در قالب یک داستان عجیب از تاریخ لهستان و آلمان میگوید.

گراس به پاس زحماتش در سال ۱۹۹۹ برنده نوبل ادبیات جهان شد.

 

من فکر می‌کنم آن چه موجب رنجش آدم‌ها از یکدیگر می‌شود، این است که:
غالبا ما آدم‌ها توقع داریم طرف مقابلمان، به تمام وقایع دنیا از زاویه‌ی دید ما نگاه کند!

📕 طبل حلبی

گراس به پاس زحماتش در سال ۱۹۹۹ برنده نوبل ادبیات جهان شد و البته او نیز به خوبی میداند که این جایزه بخاط رمان طبل حلبی بوده است. چند سال قبل به خاطر تولد ۵۰ سالگی اسکار جشنی برپا شد و گونتر گراس به روخوانی بخش هایی  از کتاب خود پرداخت.

البته گونتر گراس در سالهای آخر عمر خود اعتراف کرد به اینکه در زمان حکومت نازی ها و در ۱۷ سالگی عضو ارتش آلمان بوده است. با همه خشکی و جدی بودن دنیای سیاست (او در زمینه سیاسی هم فعال بود)، او در دنیای ادبیات زبان خاص خودش را داشت و همه مفاهیمی را که از دنیای واقعی سرچشمه میگیرد را با عنصر طنز نشان میدهد.

» در سال ۱۹۷۹ فیلمی هم از کتاب طبل حلبی اقتباس شد. فیلمی که مورد توجه منتقدان و مخاطبان قرار گرفت و توانست اسکار بهترین فیلم خارجی آن سال را از آن خود کند.

با هدیه دادن تنها مبلغ 2000 تومان به سایت می توانید کتاب طبل حلبی را از سایت دریکساز دانلود نمایید.

چرا هدیه ؟ آیا میدانید خرید یک دامنه 142000 تومان برای یک سایت هزینه دارد؟ زمان زیادی برای تهیه مطالب. برای در دسترس قرار گرفتن یک سایت نیاز به تبلیغات دارد. آیا از هزینه های بالای هاست اطلاع دارید؟ جمع آوری این فایل ها و قرار گرفتن آن در سایت برای دانلود شما عزیزان

این هدیه هست نه هزینه!

RIAL 20,000 – خرید

Author: دریکساز

شماره پشتیبانی تلگرام 09336877408 در صورت عدم موفقیت در دانلود پیام دهید تا در تلگرام ارسال شود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *