صفحه اصلیجستجو در مطالبایستگاه آگهی ها ورود و درج آگهیدرج بنر تبلیغاتیمجله اینترنتیفروشگاه دریکسازبازاریابی و کسب درآمدثبت محصول و فروشبک لینک دهی رایگانتماس با ماگروه یاب و لینکیاب

 

سرای مدرس - سامانه مدرسین آموزش های شغلی - سازمانی. استاد 12341

سرای مدرس - سامانه مدرسین آموزش های شغلی - سازمانی. استاد
آموزش منابع انسانی از عوامل اصلی در توسعه دانش، مهارت و نگرش در سازمان ها می باشد که بروزرسانی سازمان ها را موجب می گردد.  طراحی و برنامه ریزی دوره های آموزشی یکی از پارامترهای اساسی در آموزش منابع انسانی می باشد.
یکی از دغدغه های اصلی در طراحی و برنامه ریزی دوره های آموزشی انتخاب استاد و مدرس واجد شرایط تدریس می باشد. سامانه سرای مدرس به آدرس وب سایت www.sarayemodares.ir به عنوان سامانه مدرسین آموزش های شغلی- سازمانی برای اولین بار در ایران به بهره برداری رسید.
این سامانه امکاناتی را فراهم می کند که در آن مدرسین توانمندی ها و سوابق تدریس خود را ورود اطلاعات کرده و می توانند دوره های آموزشی که قادر به تدریس آن هستند را با جزئیات کامل بشرح عنوان دوره . سرفصل ها. اهداف رفتاری و زمینه تدریس را وارد نمایند. 
سازمان ها و موسسات آموزشی نیز بر اساس نیاز خود، به جستجوی مدرس واجد شرایط در این سامانه پرداخته و مدرس واجد شرایط را انتخاب می کنند.
آدرس وب سایت سرای مدرس: www.sarayemodares.ir
آدرس کانال سرای مدرس: sarayemodares@


 

  بازديد: 256
  تاریخ ثبت آگهی: 1397/1/4    تاریخ به روز رسانی آگهی: 1397/4/2    تاریخ انتقضاء آگهی: 1397/6/30
  تلفن آگهی دهنده:
  ایمیل: sarayemodares[at]gmail.com
  آدرس: تهران.پونک.چهارديوا ي خ فکوري


کلمات کلیدی: سرای مدرس ، آموزش ، مدرس ، سامانه ، شغل ، سازمان ، تدریس ، دوره آموزشی ، استاد

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستان   محبوب کن - فیس نما

ارتباط با آگهی دهنده:
نام و نام خانوادگی
ایمیل یا تلفن
متن