صفحه اصلیجستجو در مطالبایستگاه آگهی هاورود و درج آگهیدرج بنر تبلیغاتیمجله اینترنتی فروشگاه دریکسازبازاریابی و کسب درآمدثبت محصول و فروشبک لینک دهی رایگانتماس با ماگروه یاب و لینکیاب


 

 

افشای حقایقی جالب از پیونگ‌یانگ بوسیله آشپز سابق رهبر کره شمالی 10224

افشای حقایقی جالب از پیونگ‌یانگ بوسیله آشپز سابق رهبر کره شمالی پایگاه اینترنتی روزنامه واشینگتن پست در گزارشی به قلم "آنا فیفیلد" نوشت: "کنجی فوجیموتو،" سرآشپز ژاپنی، در کتابش مدعی شدمهمترین اولویت "کیم جونگ اون،" رهبر کره شمالی، بهبود شرایط اقتصادی است، از این رو، او باید درباره فناوری های کشور خود برای مشتریان احتمالی مانند ایران تبلیغ کند.
این نوع تحلیل در کتاب های فوجیموتو زیاد به چشم می خورد. او یکی از معدود اتباع غیر کره ای است که با رهبر کره شمالی دیدار کرده و یکی از اعضای گروهی منتخبی است که از زمان انتخاب کیم جونگ اون به عنوان رهبر کره شمالی چهار سال پیش، با او گفتگو کرده است.
فوجیموتو که 68 سال دارد، در مصاحبه‌ای اعلام کرد: من تنها شهروند ژاپنی هستم که با او دیدار کردم. این یک موضوع مخفی بود و من در حال حاضر آن را افشا می کنم.
تلویزیون ژاپن به او هزار دلار پرداخت کرد تا فوجیموتو با حضور در مقابل دوربین های تلویزیونی درباره دیدار با رهبر کره شمالی سخن بگوید.
فوجیموتو می گوید دولت ها نیز برای درک رویکردهایش به او پول پرداخت کرده اند و او درباره جزئیات به صورت مبهم سخن گفته است. ویکیلیکس سال 2008 به نقل از مقامات آمریکایی فاش کرد تحلیل گران دولت ژاپن نخستین کتاب فوجیموتو را با دقت مطالعه کردند؛ اما این آشپز شایعات در باره اینکه مقامات ژاپنی دذ این سال ها پول زیادی به او پرداخت کرده اند را تکذیب کرد.
با آن که او می گوید جانش در خطر است و به هنگام خارج شدن از خانه اش جلیقه ضد گلوله بر تن می کند؛ اما او به آسانی قابل شناسایی است. 
او در سال 1982 با مسئولان یک آگهی تماس گرفت که در پی استخدام یک سرآشپز سوشی در کره شمالی بودند. او برای "کیم جونگ ایل،" رهبر اسبق کره شمالی، آشپزی می کرد و برای کیم جونگ اون یک همبازی بود. فوجیموتو می گوید رهبر کنونی کره شمالی در سال 1983 به دنیا آمد.
آشپز ژاپنی برای خرید خاویار برای رهبر کره شمالی به سراسر جهان سفر می کرد.
پس از آن که او در سال 2001 - به بهانه خرید خارپشت دریایی از توکیو- از کره شمالی فرار کرد، کتاب خود را با نام "من آشپز کیم جونگ ایل بودم" نوشت . او سپس دو کتاب دیگر نیز نوشت و در تلویزیون نیز اغلب ظاهر می شد.
آشپز ژاپنی گفت" در سال 2012 از طریق مردی یک دعوت نامه برای سفر به کره شمالی دریافت کرد. یک ماه بعد نیز پیامی دریافت کرد مبنی بر این که "فرمانده عالی کیم جونگ اون از شما می خواهد به قولی که در سال 2001 دادید، وفادار باشید.
او سپس به کره شمالی رفت و پس از بازگشت از پیونگ یانگ کتابی درباره سفرش نوشت.
با آن که مقامات کره شمالی پس از فرار فوجیموتو از این کشور در سال 2001، همسر و دو فرزندش را شش سال برای انجام کار سخت به معدن فرستاد؛ اما آشپز ژاپنی همچنان از پیونگ یانگ دفاع می کند.

تاریخ ثبت مقاله: 1394/10/19    تاریخ به روزرسانی مقاله: 1394/10/19
منبع: باشگاه خبرنگاران
بازديد: 1,097
امتیاز: 0
نام کاربری نویسنده: majaleh

 

امتیاز دهی

لطفا به مقاله فوق امتیاز دهید:


نظرات شما

شما می توانید درباره مقاله فوق نظر دهید:

نام و نام خانوادگی:

متن تصویر مقابل

 


کلمات کلیدی: رهبر ، کره ، رهبر کره ، کره شمالی ، حقایق ، دانستنی های سیاسی ، آشپز ، جنگ ، خبرها ، مجله ی اینترنتی ، دریکساز

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستان   محبوب کن - فیس نماپرفروش ترین محصولات دانلودی

پرفروش ترین محصولات پستی

پربیننده ترین محصولات

جديدترين محصولات سایت

 

درج آگهي رايگان اينترنتي,بهترين مکان ثبت آگهي ...

دانلود نمونه سوالات آيين نامه ...

Code Center