صفحه اصلیجستجو در مطالبایستگاه آگهی هاورود و درج آگهیدرج بنر تبلیغاتیمجله اینترنتی فروشگاه دریکسازبازاریابی و کسب درآمدثبت محصول و فروشبک لینک دهی رایگانتماس با ماگروه یاب و لینکیاب


 

 

ملحق شدن به مسیر حرکت،آموزش تصویری ،آموزش رانندگی 8301

حتماً برای شما هم پیش آمده که در اتوبان مجبور به پارک اضطراری شوید و یا برای کاری در گوشه ای از خیابان توقف کنید و پس از انجام آن بخواهید مجدداً به مسیر حرکت باز گردید. اما بازگشت و ملحق شدن به مسیر حرکت مستلزم رعایت برخی نکات ایمنی است:

  1. مسیر حرکت خود را برنامه ریزی کنید.
  2. در هنگام ملحق شدن به مسیر موتوری، به فاصله ای که بین شما در محل پارک اضطراری و وسایل نقلیه در نزدیکترین لاین توجه کنید. سپس با سرعتی ایمن از رمپ کنار جاده وارد مسیر موتوری شوید و به ترافیک بپیوندید.
  3. وقتی در مسیر موتوری حرکت می کنید، به دیگر وسایل نقلیه ای که از رمپ های کنار جاده به ترافیک ملحق می شوند دقت کنید و سرعت خود را طوری تنظیم کنید که آنها بتوانند وارد مسیر حرکت شوند.
  4. همیشه آماده عکس العمل باشید و در مسیر درست حرکت کنید و با احتیاط وارد جاده شوید.
  5. اگر در هنگام خروج از رمپ و پیوستن به ترافیک با مشکلی مواجه شدید، مجدداً امتحان کنید.
  6. تنها به زدن راهنما اکتفا نکنید! شیشه را پایین  دهید، کمی سر خود را خم کنید و از طریق پنجره کناری بطور کامل عقب و مسیر کناری خود را بررسی کنید. این کار برای آن است که نقاط کور بطور کامل از آینه ها مشخص نیست. لذا برای خروج از رمپ و پارک اظطرای و پیوستن به ترافیک می بایست به دقت مسیر پشت سر و طرفین بررسی شود.
قوانین ملحق شدن به مسیر حرکت:

4

گاهی اتوبان ها یا جاده ها در ادامه مسیر حرکت باریک می شوند. در این هنگام شما می بایست لاین خود را عوض کنید تا بتوانید به حرکت ادامه دهید. اما در چنین مواقعی حق تقدم با کیست؟

3

اگر مسیری که در آن قرار دارید، دارای خطوط راهنما است، می بایست به اتومبیل هایی که در لاین نزدیک شما رانندگی می کنند راه بدهید و پس از عبور آنها وارد مسیر شوید. در اینجا اتومبیل B حق تقدم دارد و اتومبیل A باید به آن راه بدهد.

5

اگر مسیری که در آن قرار دارید، فاقد خطوط راهنما است، رانندگان لاین کناری می بایست به شما راه بدهند تا وارد مسیر حرکت شوید. در اینجا اتومبیل A حق تقدم دارد و اتومبیل B باید به آن راه بدهد.

نکته:

هرچند چنین قوانینی زیاد جدی گرفته نمی شوند، اما به هر حال اتومبیلی که در مسیر مستقیم حرکت می کند همیشه حق تقدم دارد. بنابراین توصیه می شود که همیشه به اتومبیل های لاین کناری راه بدهید تا عبور کنند و سپس در اولین فرصت به دست آمده از رمپ خارج شوید.

تاریخ ثبت مقاله: 1394/4/2    تاریخ به روزرسانی مقاله: 1394/4/2
منبع: پارک دوبل
بازديد: 1,308
امتیاز: 0
نام کاربری نویسنده: m

 

امتیاز دهی

لطفا به مقاله فوق امتیاز دهید:


نظرات شما

شما می توانید درباره مقاله فوق نظر دهید:

نام و نام خانوادگی:

متن تصویر مقابل

 


کلمات کلیدی: آموزش ، آموزش رانندگی ، آموزش عملی رانندگی ، نکات آموزشی رانندگی ، مطالب آموزشی ، گواهینامه ، فیلم ، آموزشی ، مطالب آموزش عملی رانندگی

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستان   محبوب کن - فیس نماپرفروش ترین محصولات دانلودی

پرفروش ترین محصولات پستی

پربیننده ترین محصولات

جديدترين محصولات سایت

 
Code Center