صفحه اصلیجستجو در مطالبایستگاه آگهی هاورود و درج آگهیدرج بنر تبلیغاتیمجله اینترنتیفروشگاه دریکساز بازاریابی و کسب درآمدثبت محصول و فروشبک لینک دهی رایگانتماس با ماگروه یاب و لینکیاب

دانلود مقاله بررسی مهندسي نساجي

5390
قیمت: 35,000 ریال
دانلود مقاله بررسی مهندسي نساجي


دانلود مقاله بررسی مهندسي نساجي
دانلود مقاله بررسی مهندسي نساجي

به صورت فایل ورد و قابل ویرایش 16 صفحه


صنعت نساجي مسووليت توليد انواع منسوجات اعم از انواع پوشاك، كف‌پوشها مثل فرش و موكت و منسوجات مورد استفاده در صنايع ديگر را بر عهده دارد. اين صنعت شامل بخشهاي مختلفي مي‌شود كه از آن جمله مي‌توان به كارخانه‌هاي ريسندگي (توليد نخهاي مختلف)، بافندگي (توليد انواع پارچه) ، توليد فرش ماشيني و موكت و همچنين كارخانه‌هاي تكميل كننده اين كالاها مثل رنگرزي و چاپ و كارخانه‌هاي توليد الياف مصنوعي مثل نايلون و پلي‌پروپيلن اشاره كرد. در نتيجه مهندسي نساجي رشته‌اي است كه دانش و توانايي لازم را براي اداره بخشهاي مختلف اين صنعت به دانشجويان مي‌دهد. اين رشته داراي دو گرايش «تكنولوژي نساجي» و «شيمي نساجي و علوم الياف» است كه ما در اينجا به معرفي اجمالي هر يك از اين گرايشها مي‌پردازيم. 

مهندسي نساجي- تكنولوژي نساجي


هدف تربيت افرادي متخصص به منظور بهره‌برداري از صنايع نساجي در تبديل الياف به نخ ، نخ به منسوجات و روشهاي تهيه ساير منسوجات نساجي است كه مصارف فني، صنعتي ، مخابراتي و غيره دارند.


فارغ‌التحصيلان اين رشته مي‌توانند در صنايع نساجي در سرپرستي خط توليد، مديريت و نظارت در توليد و اداره كارخانه نقش حساسي ايفا كنند. بعضي تواناييهاي فارغ‌التحصيلان اين رشته به شرح زير است:


1)                       بهره‌برداري از واحدهاي توليدي صنايع ريسندگي ، بافندگي ، تريكو بافي، موكت ، قالي‌بافي و كارخانجات تبديل الياف و سنتيك.


2)                       حفاظت از امكانات موجود و بهره‌برداري در شرايط مطلوب فني و اقتصادي و رفع اشكالات و معايب.


3)                       تطبيق شرايط كيفي و كمي مواد اوليه با محصولات مورد تقاضا و برنامه‌ريزي توليد در صنايع مربوط از نظر كيفي و كمي.


4)                       برنامه‌ريزي در ايجاد واحدهاي توليدي در رشته‌هاي فوق‌الذكر.


5)                       توانايي ساخت قطعات و ماشين‌آلات نساجي و مدرنيزه كردن ماشينهاي قديمي نساجي. مشاهده سایر محصولات این فروشنده

دانلود مقاله بررسی مهندسي نساجي
تاریخ ثبت: 1393/4/12    تاریخ به روزرسانی: 1393/4/12
قیمت: 35,000 ریال
بازديد: 2,347
حجم فایل: 0.04 مگابایت
فروشنده: مغان ست


لطفا برای دانلود این محصول، لینک زیر را کلیک کنید. پس از آن می توانید ثبت سفارش کرده و به صورت آنلاین مبلغ را پرداخت نمایید و بلافاصله محصول را دانلود کنید.

دانلود


کلمات کلیدی: دانلود مقاله بررسی مهندسي نساجي ،دانلود مقاله ، بررسی مهندسي نساجي ، مهندسي نساجي ،مسووليت توليد انواع منسوجات ،تكنولوژي نساجي ،شيمي نساجي ،علوم الياف

اشتراک گذاری این مطلب در لینکدین   اشتراک گذاری این مطلب در فیس بوک   اشتراک گذاری این مطلب در تویتر   اشتراک گذاری این مطلب در کلوب   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل بوک مارک   اشتراک گذاری این مطلب در یاهو   اشتراک گذاری این مطلب در گوگل پلاس وان   ارسال این مطلب به ایمیل دوستان   محبوب کن - فیس نمانظرات شما

شما می توانید در صفحه تماس با ما درباره محصول فوق نظر دهید:

شما می توانید درباره محصول فوق نظر دهید.

نام و نام خانوادگی: